Mesaj de eroare

• Notice: A non well formed numeric value encountered în __lambda_func() (linia 7 din /home/energics/public_html/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_field.inc(202) : runtime-created function).
  • TE4400
    Preţ: 22770.00 / buc.
    Set 4 bucati cronometru de atac 30 secunde. Vizibilitate 100 m . Marimea caracterelor 25 cm.
  • TE790
    Preţ: 4700.00 / pereche
    Detalii tehnice: Dimensiuni: 2 X 29,2 x 30,4 x 4,4cm - Greutate: 8.9kg. Posibilitatea modificari timpului de atac si time-out de la 1-99 secunde. Dimensiunea caracterelor luminoase: 20 cm,de culoare rosie. Semnal acustic automat la sfarsitul periodei pentru fiecare display. Cablu pentru conectarea display-urilor : 1 x 20m + 1 x 40m. Ofera posibilitatea adaugari a inca 2 display-uri. Alimentare cu energie electrica: la priza 230 V, 30V max
  • TE550
    Preţ: 2850.00 / buc.
    Martial Arts,Boxing,Spinning,Aerobics,Kick-boxing,Taekwondo. Detalii tehnice: Programare a timpului de actiune,a pauzei si finalului de pauza [0-99 minutes] si a numarului de reprize [0-99]. 5 tipuri de cronometrare programabile.
  • TE7800
    Preţ: 40400.00 / buc.
    Detalii tehnice: Scoruri pentru fiecare echipa cu caractere de 16 cm . Cronometru cu caractere de 16 cm. Goarna pentru semnal acustic . Consola de comanda wireless. Repriza cu caractere de 16 cm. Vizibilitate peste 60 m sub unghi maxim de 160°. Time out.
  • TE680
    Preţ: 5.00 6300.00 / buc.
    Tabela electronica multisport PL 20C. Tabela electronica multisport PLAY 20C compusa din: tabela,consola de control,cablu de alimentare 30 m. Dimensiunea numerelor : 17.4cm,vizibile de la 50m. Scor: de la 0 la 199 pentru fiecare echipa/concurent. SET / BONUS : de la 0 la 3 pentru fiecare echipa/concurent. Cronometru: de la 00:00 la 99:59. Afiseaza cronometrare inainte sau inapoi. Posesia mingii/ prioritate/ randul carei echipe: un punct luminos dreapta sau stanga. Consola prevazuta cu cablu lung de 30 m. Recomandata pentru sporturile: baschet, handbal, fotbal de sla, tenis de masa.
  • TE1050
    Preţ: 5907.00 / buc.
    Dimensiunea caracterelor luminoase: 17,4cm inaltime , vizibile de la 50m. Scoruri: de la 0 la 199 pentru fiecare echipa/concurent. Fault pe echipa/seturi la volei: de la 0 la 9 pentru fiecare echipa. Posesie, prioriate sau randul carei echipe este. Cronometru: de la 00:00 la 99:59. Semnal acustic automat la sfarsitul meciului/luptei. Consola de comanda inclusa cu cablu de 30m. Alimentare: 220V Dimensiuni tabela: 75 x 59 x 10cm. Greutate: 12.3kg Afiseaza fault/set/penalitate: de la 0 la 9 pentru fiecare echipa. Recomandata pentru baschet, volei, handbal, fotbal de sala, tenis de masa.
  • TE1850
    Preţ: 11316.00 / buc.
    Tabela electronica multisport PLAY 40C compusa din:tabela,consola de control,cablu de alimentare . Utilizabila la; BASCHET,VOLEI,HANDBAL,FOTBAL DE SALA,TENIS DE MASA, etc. Detalii tehnice: Dimensiunea caracterelor luminoase 30 cm: vizibile de la 90m. Scoruri: de la 0 la 199 pentru fiecare echipa/concurent. Fault/set/penalitate : de la 0 la 9 pentru fiecare echipa/concurent. Posesie, prioriate sau randul carei echipe/concurent este. Cronometru: de la 00:00 la 99:59. Semnal acustic automat la sfarsitul meciului sau manual. Consola e usor de folosit cu cablul de 50 m . Telecomanda infrarosu inclusa in pachet. Alimentare: 220V. Dimensiuni tabela:150x98x7cm.Greutate: 34,5 kg.
  • TE4800
    Preţ: 24850.00 / buc.
    DIN CONSOLA DE COMANDA SE POATE ALEGE PROGRAMUL SPECIAL PENTRU BASCHET !!! 10 digiti leduri rosii (15 cm) – Timp,Scor. 2 sageti leduri rosii – posesia mingii. 23 digiti leduri galbene (15cm) – Repriza,Faulturi pe echipa (BB),Timer Penalty – 1 pentru fiecare echipa special pentru HANDBAL. 2 x 3 indicatori leduri galbene – Time out (BB and VB), Penalitati pentru HANDBAL. 2 X 12 linii compuse din 4 indicatori leduri galbene si unul rosu - greseli individuale BASCHET.
  • TE3200
    Preţ: 16660.00 / buc.
    DIN CONSOLA DE COMANDA SE POATE ALEGE PROGRAMUL SPECIAL PENTRU HANDBAL !!! 10 digiti leduri rosii (15 cm) – Timp,Scor. sageti leduri rosii – posesia mingii . 7 digiti leduri galbene (15cm) – Repriza,Faulturi pe echipa (BB), Timer Penalty – 1 pentru fiecare echipa special pentru HANDBAL . 2 x 3 indicatori leduri galbene – Time out (BB and VB),Penalitati pentru HANDBAL .
  • TE660.
    Preţ: 3490.00 / buc.
  • TE780
    Preţ: 4050.00 / buc.
    Detalii tehnice: Dimensiunea caracterelor : 17.4cm,vizibile de la 30m. Scor: de la 0 la 199 pentru fiecare echipa/concurent. Set: de la 0 la 9 pentru fiecare echipa/concurent. Posesia mingii/ prioritate: un punct luminos dreapta sau stanga.
  • TE660
    Detalii tehnice: Dimensiunea caracterelor : 17.4cm , vizibile de la 30m. Scor: de la 0 -199 pentru fiecare echipa/concurent. Set: de la 0 - 9 pentru fiecare echipa/concurent. Posesia/prioritate: un punct luminos dreapta sau stanga. Dimensiuni: 85x38x11cm. Greutate: 9.5kg. Consola prevazuta cu cablu lung de 30 m.
  • TE670
    Preţ: 3900.00 / buc.
    Detalii tehnice: Dimensiunea caracterelor luminoase: 9cm, vizibile de la 30m. Scoruri: de la 0 -199 pentru fiecare echipa/concurent. Fault/set/penalitate : de la 0 - 9 pentru fiecare echipa/concurent. Posesie: 1 punct luminos pentru fiecare echipa/concurent. Reprize: de la 0 - 9. Timeout: 4 puncte luminoase pentru fiecare echipa/concurent. Cronometru: de la 00:00 la 99:59. Afiseaza cronometrare inainte sau inapoi. Modul antrenament:secventa,,actiune-pauza'' folositor la kik box , box, aerobic. Consola e usor de folosit dataorita display-ului luminat. Dimensiuni: 55x35x9,5cm. Alimentare: tabela e prevazuta cu adaptor 220 v.
  • TE880
    Preţ: 5.00 4949.00 / buc.
    Dimensiune 55 x 35 x 9,5 cm,inaltimea cifrei; 9 cm, vizibilitate; 30 m . Tabela este conforma cu noile reguli de arbitraj ale FEDERATIEI INTERNATIONALE DE JUDO. Cronometru: Min/Sec . Durata luptei , timpul Osaekomi programabil. Punctare: Ippon, Waza-ari, Yuko. Penaliati : Hansoku-make, Shido 1-2-3. Avertisment sonor automat. Regula Scorului De Aur programabila . Secventa Randori.
  • TE760
    Preţ: 4.00 4249.00 / buc.
    PS-K este o tabela electronica ideala pentru concursuri si antrenamente de KARATE. Detalii tehnice: Marimea cifrelor : 9cm,vizibile de la 30m . Punctare: YUKO,WAZA-ARI,IPPON, pentru a ajunge la respectiv +1,+2 sau +3 puncte. Penalitati: CAT1 si CAT2 cu atribuire automata a punctelor la adversar. Timp de combat programabil. ATENTIONARE SONORA pentru a indica “xx secunde pana la finalul luptei” (programmabile) si finalul meciului. Cronometru Sai Shihai,in caz de egalitate,1 minut (programmabile). Cronometru 10 secunde pentru concurentul cazut la pamant. Avertisment sonor care sa indice sfarsitul celor 10 secunde (programmabile). Semnal acustic: automat la sfarsitul luptei si pentru a anunta sfarsitul rundei programmabile cu 3 timpi diversi,3 nivele de volum. Modalitate antrenament: progamare secvente “actiune-pauza” cu posibilitatea reglarii timpului actiune,de pauza si de secvente utile la box,kick box, fitnes. Carcasa: Usoara,rezistenta si usor de transportat. Consola de comanda cu display luminos,postata in spatele tabelei pentru utilizare usoara sprijinata pe o masa. Alimentare: echipata cu alimentartor 100-240V/12Vdc. Dimensiuni: 55x35x9,5cm.
  • TE3800
    Preţ: 19799.00 / buc.
    Contine : consola de control,valiza de transport,instructriuni de utilizare si instructiuni de instalare . Functiile display-ului : 4 digiti led de 20 cm care afiseaza Ora sau timpul meciului,ora / minute sau minute / secunde si 2 x 2 digiti leduri rosii de 20 cm pentru scor . Use - Outdoor Transmisie - Radio . Vizibilitate - 120m . Dimensiuni :1300x800x60mm . Greutate: 20Kg . Alimentare 230 V/ 60Hz . Protectie din policarbonat (DIN 18032-3) anti reflexie si antispargere . Consola de comanda cu afisaj LCD integrat (2 x 20 caractere - 9 mm inaltime) .
  • TETENIS
    Preţ: 39.00 37980.00 / buc.
    Tabela electronica tenis 5 seturi. Dimensiuni: 3000 x 700 mm. Greutate: 43 kg. Material carcasa: aluminiu Digiti / Indicatori: digiti leduri rosii sau galbene (se indica culoarea ledurilor la lansarea comenzii) scor pentru 5 seturi, inaltime caractere 15cm, scor game-uri, display led matrix in partea stanga pentru programare nume jucatori cu text si in mijloc timpul de joc, comunicare wireless si program pentru calculator utilizabil la editare text, incluse, consola de comanda proiectata cu program dedicat tenis. Garantie 24 luni.
  • TE560
    Preţ: 2998.00 / buc.
    Afiseaza numarul jucatorului care iasa, al celui care intra si minute de prelungiri pe o SINGURA FATA, in 2 culori.
  • TE780.
    Afiseaza numarul jucatorului care iese,al celui care intra si minute de prelungiri pe doua fete, in doua culori . Dimensiune caractere 23,5 cm vizibile de la peste 100m. Dimensiuni: 55,5 x 36 x 4cm; Greutate : 2.7 kg.